Hakkımızda

Türkiye gibi ekonomik, siyasal ve toplumsal dönüşümün hızlı yaşandığı bir ülkede, mevzuat ve buna bağlı olarak hukuk hizmetleri de çok yönlü olarak değişmektedir.Bu nedenle karmaşık ve belirsiz hukuk sisteminde, dürüstlük ve açıklığın temel ihtiyaç olduğunun bilincindeyiz...... Hukuk Bürosu bu ilkeler doğrultusunda 2001 yılında kurulmuştur.
Farklı alanlarda sekiz kişiden oluşan uzmanlaşmış kadrosu İstanbul ,İzmir,Ankara,Antalya,Elazığ ve Konya'da bulunan çözüm ortağı ofisleri ile danışmanlık,dava ve icra takibi alanlarında faaliyet göstermektedir.Büromuzun mevcut portföyü; sanayi, bankacılık, finans,yayıncılık,sağlık,sigorta,medya,marka, iletişim, bilişim,elektronik,otomotiv, factoring ve gayrı menkul sektöründe faaliyet gösteren çeşitli şirketlerdir.
Ayrıca gerçek şahısların iş hukuku,aile hukuku(boşanma,velayet,vesayet vb),gayrı menkul hukuku,danışmanlık,tanıma,tenfiz,alacak,kat karşılığı inşaat sözleşmeleri ,kira ilişkisinden doğan davaları ile uzlaşma işlemleri de portföyümüz kapsamındadır.
Özellikle yurtdışında işbirliği içinde bulunduğumuz avukatlarımız aracılığı ile yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye'deki her türlü hukuksal ve idari işlemlerinde takip ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.Ceza davaları çalışma alanımız dışında olup bu konuda faaliyetimiz mevcut değildir.
..... Hukuk Bürosu kurulurken özel hukuk alanında uzmanlaşmayı hedeflemiş, büyümesini de bu yönde sürdürmüştür.
..... Hukuk Bürosunu halen Av.......... yönetmektedir.Av........, 19.. ....... doğumlu olup,babasının memur olması nedeniyle ilk ve orta eğitimini Türkiye'nin çeşitli illerinde sürdürmüştür,en son ......... Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiş ,avukatlık stajını İstanbul Barosuna bağlı olarak yaparak serbest avukatlık mesleğine atılmıştır,evli ve bir erkek çocuğu babasıdır.

Avukatlarımız

Konusunda tecrübeli avukatlarımız ile her daim yanınızdayız.

Marketers, including Unilever, reveal

- Will Smith / Director of strap.com

Executives from BBH, Euro RSCG.

- Will Smith / Director of strap.com

Professors from the Kellogg.

- Will Smith / Director of strap.com